2017. október 23., hétfő

TEA 3D 2017-10-22 Eredmények

Mindenkinek köszönjük a részvételt és gratulálunk az elért eredményekhez!
TEA


TEA 3D - 2017.10.22.
Hely Név Kat. Egyesület Pont
         
    CU CSIGÁS IR.  
1 Koller József CUF Sen 261  
2 Simán László CUF Sen 206  
         
         
1 Kalász Csaba CUF 250  
2 Koller Gergely CUF 234  
         
    CRB SZÁMSZERÍJ  
1 Fonyó Zoltán CRB F 178  
         
         
    HU 3D CSIGÁS  
1 László Dezső HUF 269  
2 Dula Attila HUF 268  
3 Gellén László HUF 265  
4 Simon Zoltán HUF 256  
5 Lángi Péter HUF 247  
6 Zsankó Csaba HUF 242  
7 Bányai Dezső HUF 239  
8 Konkoly László HUF 228  
9 Barcza Tibor HUF 219  
10 Rajmon Norbert HUF 217  
11 Szabó Árpád HUF 208  
12 Bokor Dániel HUF 202  
  Fülemits Krisztián HUF FA  
  Szabó Vincent HUF FA  
         
1 Hubai János HUF Sen 224  
         
1 Donázy Imola HUN 138  
         
         
    BB BAREBOW  
1 Tóth Zoltán BF 201  
2 Fekete Barna BF 189  
3 Bulin Andrea BF (BN) 185  
4 Baranyai Tamás BF 168  
5 Gajdi József BF 132  
         
         
    TR-RB VADÁSZREFLEX  
1 Tomsics Balázs TRRB F 249  
2 Ábrahám Zoltán TRRB F 226  
3 Berényi Péter TRRB F 202  
4 Fábos László TRRB F 198  
5 Cseh Gyula TRRB F 197  
6 Csanálosi Károly TRRB F 193  
7 Nagy Tibor TRRB F 193  
8 Krauszpek Krisztián TRRB F 167  
9 Ték Róbert TRRB F 152  
10 Dunai Zoltán TRRB F 147  
11 Koncsik Lajos TRRB F 138  
12 Csóbor Tibor TRRB F 133  
13 Gombkötő Lajos TRRB F 126  
14 Dubek Krisztián TRRB F 61  
         
         
1 Berta Pál TRRB F Sen 184  
2 Major József TRRB F Sen 177  
3 Kasza László TRRB F Sen 161  
4 Dubek László TRRB F Sen 150  
5 Pill Zoltán TRRB F Sen 140  
6 Flisar Tomaz TRRB F Sen 127  
         
         
1 Kamondi Bence TRRB Ifi 132  
2 Hidasi Bálint TRRB Ifi 76  
         
1 Nagy Tiborné TRRB N 183  
2 Kukorelli Edit TRRB N 170  
3 Pollák Adél TRRB N 138  
4 Buczkóné Nagy Nikoletta TRRB N 134  
5 Petréné Kondora Cecília TRRB N 123  
         
         
1 Molnár Karolin Ráchel TRRB N Ifi 139  
         
         
    TR-LB LONGBOW  
         
1 Vági György TRLB F 128  
2 Süle Balázs TRLB F 120  
         
1 Meskó Andrea TRLB N 122  
         
1 Csóbor Benjamin TRLB F Ifi 94  
         
         
    PB-HB PUSZTAI  
1 Forgács Zoltán PBHB F 184  
2 Fekete Balázs PBHB F 165  
3 Szentes Imre PBHB F 155  
4 Vadász György PBHB F 124  
5 Krajczár Péter PBHB F 110  
6 Buczkó Péter PBHB F 101  
7 Bella Szabolcs PBHB F 93  
8 Makai Gábor PBHB F 90  
         
         
1 Haraga Attila PBHB F Sen 160  
2 Barasits György PBHB F Sen 149  
3 Krauszpek János PBHB F Sen 136  
4 Farkas Mihály PBHB F Sen 135  
         
1 Borsodi Orsolya PBHB N 167  
2 Budai Ágnes PBHB N 136  
3 Rizmayer Zita PBHB N 81  
4 Kapocsi Orsolya PBHB N 69  
         
1 Zalavári Mónika PBHB N Sen 92  
         
    GYERMEK    
1 Vadász Emma TRRB Gy 179  
2 Csanálosi Lilla TRRB Gy 160  
3 Dunai Luca TRRB Gy 154  
         
         
1 Kroboth Dominik PBHB Gy 218  
2 Zsebedics Ákos PBHB Gy 165  
         
         
1 Baranyai Levente BB Gy 221  
         
         
1 Török Hanna TRLB Gy 180  
         
         
         
    MINI    
1 Borsodi Bars Csaba TRRB mini 164  
2 Zsankó Zsófi PBHB mini 153  
3 Vass Imola PBHB mini 55  
         

2017. október 17., kedd

TEA 30 célos 3D - 2017.10.22.

Szeretettel meghívunk Benneteket 3D vadászíjász versenyünkre.

Időpont: 2017. október 22. (vasárnap) 
8.00 - 9.30 Nevezés és belövés
9.45 Megnyitó
10.00 Verseny kezdete
15.00 körül Eredményhirdetés 

Helyszín: Ajka, Parkerdő – Park Vendéglő 
Verseny: 30 cél /1 körben, 1+1 lövés/

A pálya IAA szabályok alapján kerül kialakításra, max lőtávok: kék 27m, piros 45m

Pontozás: 10/8/5 - 4/2/1 - M

Nevezési díj előzetes nevezés esetén:

- felnőtt, veterán: 3500Ft,
- ifjúsági: 2500Ft,

- gyermek: 1000 Ft
- mini: ingyenes

Kérünk mindenkit az előzetes nevezésre!

A nevezési díj tartalmaz egy ebédet a Park Vendéglőben.
Vendégebéd 1000 Ft/fő (legyetek szívesek az előnevezési címen jelezzétek).

Nevezés és információ:
Csobán József
tel: 06-30/650 -6091

e-mail: ijasz.tea@citromail.hu

bte.: Kapocsi Gergely

Nevezési határidő: 2017. október 20.(péntek) 00.00 óra

Kategóriák:
történelmi pusztai, longbow, vadászreflex, barebow, olimpiai, CB, HU, CU, CRB

korosztályok: mini, gyermek, ifjúsági, felnőtt, veterán

Gyermekkorúak csak szülői kísérettel!

Díjazás: minden kategóriában az I-III. helyezettnek érem, oklevél.

Megközelítés:
Ajka Fő u. - Csingeri u. - Bartók B. u. - Völgy Büfénél jobbra fel - Park Vendéglő

GPS: 47° 4'50.06"N 17°35'38.72"E

A helyszínen büfé és étterem üzemel.

Szeretettel várunk mindenkit!

T.E.A

*A kiírás megváltoztatásának jogát a rendezőség fenntartja!
**Minden versenyző saját felelősségére vesz részt a versenyen!

http://tea-ajka.blogspot.hu/

2017. április 30., vasárnap

TEA 3D - 2017.04.30. Eredmények

Köszönjük szépen, hogy eljöttetek, gratulálunk az elért eredményekhez.
Reméljük, tetszett a pálya és jól éreztétek magatokat.
Az ebéd minőségéért elnézést kérünk, sajnos nem azt kaptuk,
amit eredetileg rendeltünk...legközelebb, igyekszünk a szokott minőséget hozni.
TEA

------------------------------------------

TEA 3D Verseny - 2017.04.30.
Hely Név Kat Egyesület Pont
1 Király Gábor CUF 278
2 Sümegi Csaba CUF 271
3 Kun Alíz CUF 256- 0mellé
4 Kalácska Zsolt CUF 256 -1mellé
5 Létay Zoltán CUF 252
6 Muczárt József CUF 247
7 Kalász Csaba CUF TEA 242
8 Domoszlai László CUF 241
9 Tejfel Sándor CUF 214
1 Süle István CUF Sen Delta ÍE 272
2 Bognár Zoltán CUF Sen Delta ÍE 224
3 Simán László CUF Sen Zalaegerszeg 210
4 Stuhec Bojan CUF Sen 196
1 Gulyás Erik CUF Ifi Delta ÍE 173
1 Bognár Fanni CUN 211
1 Gellén László HUF NiburSE – Haladás VSE 270
2 Buczkó Péter HUF Hévíz SK 263
3 László Dezső HUF Delta ÍE 259
4 Rajmon Norbert HUF Ring SE 247
5 Simon Zoltán HUF NiburSE – Haladás VSE 246
6 Baranyai Ferenc HUF 243
7 Kele Ferenc HUF Hévíz SK 242
8 Hudop Gyula HUF Hévíz SK 232
9 Szabó Árpád HUF Alsóörsi ÍE 232
10 Erdélyi Attila HUF 221
11 Farkas Gábor HUF 213
12 Vései Attila HUF 206
13 Sebestyén László HUF 204
14 Takács Imre HUF 184
15 Bella Szabolcs HUF 163
1 Barcza Tibor HUF Sen TEA 244 -ua 10-es és 8-as
1 Konkoly László HUF Sen Zalaegerszeg 244 -ua 10-es és 8-as
2 Lángi Péter HUF Sen TEA 218
1 Donázy Imola HUN Nibur SE 98
1 Gabnai Sándor CRB F Bakony ÍE 210
2 Seres Armand CRB F NiburSE – Haladás VSE 209
3 Bencze Zsolt CRB F 184
4 Rácz József CRB F 161
Battyányi Attila CRB F FA
1 Major Krisztián OLF 116
1 Major Katalin OLN 91
1 Gyimóti Szilárd BBF Bakonyjákói IE 243
2 Bakos Krisztán BBF 210
3 Fekete Barna BBF Alsóörsi ÍE 206
4 Dr. Májer Ferenc BBF NiburSE – Haladás VSE 171
1 Keresztes Tibor BBF SEN TEA 204
2 Peter Hermann BBF SEN Marcali Turul ÍE 168
1 Schauermann Soma BBF IFI BISHE 205
1 Schauermann Zoltánné BBN BISHE 195
2 Bulin Andrea BBN Hétdombi IKSE 185
1 Cseh Gyula TRRB F 233
2 Varga Árpád TRRB F Marcali Turul ÍE 216
3 Berényi Péter TRRB F NiburSE – Haladás VSE 215
4 Fábos László TRRB F Marcali Turul ÍE 214
5 Horváth Krisztián TRRB F 212
6 Takács Gergő TRRB F NiburSE – Haladás VSE 209
7 Kalmár Tamás TRRB F BISHE 206
8 Magyar Dániel TRRB F 201
9 Homor Péter TRRB F 197
10 Novák Miklós TRRB F 195
11 Trungel Róbert TRRB F 188
12 Sipos László TRRB F 177
13 Gősi Zsolt TRRB F TEA 158
14 Vörös László TRRB F 156
15 Varga Péter TRRB F Régió Egyesület Körmend 153
16 Szabó Attila TRRB F 148
17 Babos Balázs TRRB F NiburSE – Haladás VSE 145
18 Bányi Sándor TRRB F Lővér SE Sopron 142
19 Csóbor Tibor TRRB F 133
20 Kadlicskó Péter TRRB F 130
21 Dubek Krisztián TRRB F 83
1 Ulrich Ambrus TRRB F SEN 237
2 Laxner Béla TRRB F Sen Eleven ÍE 213
3 Hajdú József TRRB F Sen Bakonyjákói IE 209
4 Simándi Gábor TRRB F SEN Kapos ÍE 196
5 Unger Zoltán TRRB F Sen Eleven ÍE 190
6 Major József TRRB F Sen MISE 170
7 Turi László TRRB F Sen Móri SE ÍE 167
8 Pill Zoltán TRRB F Sen Ásványráró 165
9 Dubek László TRRB F Sen 158
10 Flisar Tomas TRRB F Sen 156
11 Kasza László TRRB F Sen TEA 145
12 Dezső Tibor TRRB F Sen 139
1 Molnárné Tóth Szilvia TRRB N Haladás VSE 227
2 Bányiné Lőrik Lilla TRRB N lővér SE Sopron 133
3 Buczkóné Nagy Nikoletta TRRB N Hévíz SK 127
4 Tóth Dzsenifer TRRB N Régió Egyesület Körmend 110
1 Fekete Balázs PBHB F Fix Pont Íjász 183
2 Szentes Imre PBHB F 173
3 Forgács Zoltán PBHB F Régió Egyesület Körmend 168 5 mellé
4 Pintér Zoltán PBHB F Lővér SE Sopron 152 7 mellé
5 Vági György PBHB F Régió Egyesület Körmend 152
6 Nagy Tibor PBHB F TEA 146
7 Tóth Imre PBHB F 122
8 Vadász György PHHB F Hétdombi IKSE 102
9 Farkas Viktor PBHB F 101
10 Adrian Ashley PBHB F TEA 98
11 Somogyi Márk PBHB F 85
12 Sághi Tamás PBHB F Delta ÍE 55
13 Horváth Dániel PBHB F Szentiváni Szkíta Párducok 44
1 Robits László PBHB F Sen Móri SE ÍE 195
2 Haraga Attila PBHB F Sen Régió Egyesület Körmend 186
3 Marton Imre PBHB F Sen Móri SE ÍE 172
4 Krauszpek János PBHB F Sen Hévíz SK 165
5 Székely Imre PBHB F Sen Várpalota 142
6 Izsák Béla PBHB F Sen 121
7 Tóth József PBHB F Sen 107
8 Csizmazia Péter PBHB F Sen Alsóörsi ÍE 99
9 Farkas Mihály PBHB F TEA 99
1 Kamondi Bence PBHB F Ifi 127
2 Németh Zsombor PBHB F Ifi Cserszegtomaj 92
3 Sághi Dániel PBHB F Ifi Delta ÍE 49
1 Varga Edit PBHB N Kanizsai ÍE 142
2 Izsák Béláné PBHB N 138
3 Budai Ágnes PBHB N Régió Egyesület Körmend 136
4 Rizmayer Zita PBHB N Cserszegtomaj 125
5 Nagy Tiborné PBHB N TEA 123
6 Kapocsi Orsolya PBHB N TEA 111
7 Tóth Eszter PBHB N 61
1 Tóth Emese PBHB N Ifi 114
1 Luka Sándor TRLB F 195
2 Pelyvás Gusztáv TRLB F 188
3 Luka Dániel TRLB F 156
4 Pál Csaba TRLB F 150
5 Kelemen Ferenc TRLB F 144
6 Horváth Zsolt TRLB F MISE 127
1 Schmidt Tibor TRLB F Sen Peytu 166
2 Steiner Lajos TRLB F Sen 124
1 Pálfi Dorián TRLB F Ifi Cserszegtomaj 140
2 Csóbor Benjamin TRLB F Ifi 127
1 Hodács Viola TRLB N NiburSE – Haladás VSE 134
2 Meskó Andrea TRLB N TEA 108
3 Pula Katalin TRLB N MISE 101
4 Németh Mónika TRLB N Cserszegtomaj 81
5 Hamar Orsolya TRLB N 49
6 Törökné Májer Mónika TRLB N Cserszegtomaj 31
1 Sümegi Dalma CU GY 272
Szabó Szebasztián OL GYF Soproni Lővér SE
1 Marton Kristóf TRRB GYF Mór 196
2 Sipos Bálint TRRB GYF 190
3 Bencze Domokos TRRB GYF 157
1 Vadász Emma Villő TRRB GyL Hétdombi IKSE 181
2 Molnár Karolin Ráchel TRRB GYL Cserszegtomaj 118
1 Vass Bálint PBHB GYF 126
2 Baranyai Ferenc ifj. PBHB GYF 117
1 Kovács Fanni PBHB GYL 87
1 Török Hanna TRLB GyL Cserszegtomaj 203
1 Kadlicskó Zalán TRRB mini F 191
1 Erdélyi Hunor PBHB Mini F 154
2 Szilágyi Kristóf PBHB Mini F 123
1 Jenkovszkaja Alisza PBHB mini L Cserszegtomaj 84
2 Vass Imola PBHB mini L 83
1 Benkő Regina TRLB mini L Cserszegtomaj 156